RU UA

Корпоративний відпочинок, тренінги, семінари. Весілля на природі.

Зала для банкетівПропонуємо усамітнитися з колегами, друзями або родичами і провести незабутній захід: корпоратив, весілля на природі або ювілей.

Для цього на базі передбачено дві зали: камінна і хол для проведення семінарів, а також безліч альтанок в наймальовничіших куточках на території. Вибирайте будь-яке місце!

У нас працюють професійні кухарі, які зможуть Вас здивувати національними українськими стравами, а також виконати будь-які інші замовлення.

Територія садиби з трьох боків захищена водою, а з четвертого - високим парканом, так що безпека гостей гарантована. Ніхто не зможе Вас потурбувати під час святкування. До Ваших послуг також безкоштовна стоянка.

Ми надаємо Вам можливість:


Корпоративний відпочинок на природі.

Корпоративний відпочинок - обов'язкова умова успішного функціонування будь-якого підприємства. У невимушеній атмосфері співробітники більш відкрито можуть спілкуватися між собою, колектив стає більш згуртованим, зникають проблеми комунікації. Особливо якщо це корпоративний відпочинок на природі!

Залежно від Ваших побажань, переваг колективу, відносин всередині нього можна влаштувати як неспішний застільний захід, так і веселу вечірку з конкурсами, запрошеними артистами та квестами.

Альтанки фото  Шашлик

За столом   Колектив

У Вашому розпорядженні - безкоштовне користування більшістю розваг Чайки. При бажанні можна замовити екскурсії по території і по Дніпру на баркасах з безшумними моторами. Також є можливість запросити артистів для створення ще більш святкової атмосфери. А фотографії в національних костюмах збережуть у Вашій пам'яті емоції від перебування на Чайці.

Гурт з національними піснями  Катання на баркасах

Фото у костюмах  Корпоративний відпочинок в Херсонській області.

Цікаві фото  На гойдалці

 


Проведення тренінгів і семінарів.

У нас можливе проведення тренінгів та семінарів. До Ваших послуг дві комфортних зали, необхідні меблі, комп'ютерне та мультимедійне обладнання.

Тренінг  У гостях мер

Зала для семінарів. фото  Перегляд

 


Весілля на природі.

Запрошуємо відсвяткувати Ваше весілля або ювілей (один, два дні).

За Вашим бажанням є можливість організувати захід з "українським акцентом". Не по типу "шароварної України", а з тими українськими звичаями, обрядами і розвагами, які популярні в сучасних південних селах. Чудовий настрій гарантовано!

Весілля на природі  Фото на річці

Благословення батьків  Молоді на природі

 


Корпоративний зелений відпочинок на природі - відпочинок в Херсонській області в садибі "Чайка"

На сьогоднішній день кожна людина досить часто стикається з таким поняттям, як корпоративний відпочинок. Але багато хто дотепер не знає, що ж мається на увазі під цим поняттям насправді. Подібні заходи - це відпочинок, який влаштовують для своїх працівників сучасні фірми. Такі заходи проводяться не тільки для того, щоб працівники могли відпочити від трудових буднів, а й щоб підвищити згуртованість колективу в майбутньому. У наш час з кожним днем ??все більшою популярністю користується корпоративний відпочинок на природі.

Подібний зелений відпочинок, який Вам пропонує наша база відпочинку "Чайка", дає можливість більш вільно відчути себе і поспілкуватися зі своїми колегами по роботі. А як відомо - згуртований колектив становить левову частку успішності всієї компанії. Подібний вид відпочинку дає можливість не тільки попрацювати співробітникам в команді, але і значно поправити своє здоров'я.

Під час того, як проходить корпоративний відпочинок на природі, люди знаходяться в неофіційній обстановці, що сприяє гарному спілкуванню серед співробітників. Нині найпоширенішим видом подібного відпочинку є організація тренінгів. Якщо поглянути на це з точки зору психології, то можна сказати, що основа подібних тренінгів полягає в тому, що потрапляючи на такий зелений відпочинок, людина поводиться зовсім інакше, ніж в офісі. В умовах природи у людини кардинально змінюється мислення і його поведінка. У такій ситуації можна без зусиль побачити приховані здібності людини. Останнім часом багато компаній для корпоративів обирають відпочинок в Херсонській обл. Так як Херсонщина є дуже мальовничим краєм з красивими лісами, річками та озерами, які дають можливість повною мірою проявити свою фантазію. Наша база зеленого туризму надає все необхідне для проведення подібних колективних заходів.

Зелений відпочинок в Херсонській обл - відмінний засіб для підняття працездатності працівників.

Коли люди беруть участь у різноманітних конкурсах і змаганнях, вони краще пізнають один одного, вчаться діяти згуртовано. Якщо корпоративний відпочинок на природі організувати професійно, це може допомогти навіть у вирішенні спірних моментів. Крім усього іншого, такий зелений відпочинок неодмінно позначиться на підвищенні працездатності та продуктивності колективу.

Одним з найголовніших вимог, коли проводиться подібний зелений відпочинок є те, щоб жодна людина не відчував себе зайвою. Тому необхідно підбирати такі розваги, які не вимагають наявності особливих фізичних здібностей. Але при цьому наявність незначних фізичних навантажень піде тільки на користь людині, тому що багато працівників компаній ведуть сидячий спосіб життя. Якщо Ви оберете для себе відпочинок в Херсонській обл. в нашій садибі, то Ви можете бути впевненими в тому, що Вам буде надано найкраще місце для проведення всіх необхідних заходів і всі зручності.

Коли організовується подібний зелений відпочинок необхідно продумувати все до останніх нюансів. Питання їжі, транспорту для доставки співробітників та інвентарю і тому подібне. Наша база готова надати Вам потрібний інвентар для проведення розваг, а також взяти на себе харчування, щоб Ваш відпочинок в херсонській області вдався на славу.

Якщо говорити в цілому, то можна сказати, що корпоративний відпочинок на природі в будь-якому випадку позитивно позначиться на подальшій роботі колективу. Згуртованість колективу поліпшується у спільних справах і спілкуванні. З цієї причини фірми, які регулярно проводять подібні заходи для своїх працівників є більш успішними в справах а також мають повагу серед клієнтів.