RU UA

Одноденний тур

Тур вихідного дня (одноденний тур) (9.00-17.00)

Всього за один день Ви встигнете відпочити, отримати масу приємних вражень і дізнатись багато цікавого. Можете приїхати як невеликою групою, так і дружним колективом або веселою дитячою компанією.

Як пройде Ваш день у нас:


Прибуття на базу.

Дістатися на базу Чайка можна як особистим автомобільним, громадським або спеціальним транспортом для групових перевезень, так і по воді. Після прибуття на базу Вас зустрінуть гостинні господарі, ознайомлять з планом перебування і проведуть інструктаж щодо заходів безпеки.

На Чайку по воді  Зустріч гостей біля садиба

 


Екскурсія по території.

Територія бази Чайка - 1 га. Тут є багато цікавого. Екскурсовод покаже Вам місця, де Ви зможете відпочити, а також проведе в "українську хату", музей стародавніх ремесел під відкритим небом і етнічний музей.

Музей під відкритим небом  Етнічний музей фото

Екскурсія фото  У хаті

 


Водна прогулянка.

Прогулянка по Дніпру на баркасах з безшумними моторами - один з найяскравіших моментів туру. Всю поїздку Вас буде супроводжувати екскурсовод.

Під час цїєї невеликої подорожі Ви зможете побачити самих різних птахів, помилуватися цвітінням латаття на Бобровому озері і просто подихати приголомшливо свіжим Дніпровським повітрям!

Дніпро  Діти на екскурсії

Птахи фото  На прогулянці

 


Український обід.

Про щедрість українських господинь і незабутній смак українського борщу та сала ходять легенди! І ми ще раз підтвердимо це: борщ з пампушками, закуска з сала, свіжі овочі, картопелька і мяско, ну і, звичайно, узвар !!!

Борщ  За столом

 


Вільний час.

Після насиченого подіями дня і смачного обіду, звичайно, потрібно відпочити! Ми можемо докласти як активний, так і пасивний відпочинок.

У Вашому розпорядженні безліч альтанок, гойдалки, гамаки, сінник, лежаки біля води та наймальовничіші види.

Альтанка фото  Сіновал

Лежаки  Гарно

А для любителів активного відпочинку - рибалка, катамарани, веслові човники, різноманітні ігри, слизький волейбол і багато іншого. Нудно не буде!

Гра  Рибалка

Слизький волейбол діти  Катамарани фото

Також Ви зможете безкоштовно зробити фото в українських національних костюмах.

Дівчина  В хаті біля печі

Після закінчення туру вручаються призи переможцям конкурсів, кожен відвідувач отримує невеликий сувенір на пам'ять про незабутній відпочинок.