RU UA

Відпочинок в Херсонській області на річці Дніпро. Сімейний відпочинок на природі - База зеленого туризму в Херсоні.

Відпочинок в Херсонській області

База відпочинку Чайка біля річки Дніпро пропонує Вам якісний відпочинок в Херсонській області.

Наша мета - зробити відпочинок на річці незабутнім, поєднати перебування на природі з комфортними умовами для Вас, Вашої сім'ї або робочого колективу. З 2005 року база є однією з найбільш відвідуваних в Херсонській області. До нас приїжджають гості не тільки з Херсона, а й інших міст України, а також іноземні туристи.

Зазвичай відпочинок в Херсонській області асоціюється з морем, оскільки область має вихід до двох морів - Азовського і Чорного. Але і від моря, навіть самого теплого і ласкавого, можна втомитися. Тому відпочинок на природі біля річки - відмінна альтернатива.

Ми знаходимося в екологічно чистому місці на березі притоки Дніпра - Чайки в Херсонській області (38 км від Херсона). Навколо - дивовижна природа і свіже повітря. Це дозволяє відпочиваючим повністю забути щоденні проблеми, розслабитися і набратися сил.

Які саме види відпочинку ми пропонуємо:

  • Груповий тур одного дня за передбаченою програмою з декількома видами екскурсій (в тому числі - на безшумних баркасах по річці, в етнічний музей, музей предметів побуту наших предків під відкритим небом), риболовлею, катанням на катамаранах і веслових човнах, смачним обідом, фотографуванням в українських костюмах, грою в слизький волейбол, городки, пінг-понг і багатьом іншим.
  • Сімейний відпочинок (одноденний) в затишній альтанці з мангалом. При цьому Ви можете використовувати більшість видів розваг, які є на базі.
  • Комфортний відпочинок в готелі з сучасними затишними номерами. Крім звичайних номерів є українська хата, розрахована на розміщення восьми чоловік, де місцевий колорит поєднується з комфортними умовами проживання.
  • Проведення тренінгів та корпоративів з наданням залу та необхідного обладнання.
  • Оренда залу для святкування урочистих подій.

А тепер - докладніше:

З чого ж все починалося!

Ідея побудувати базу відпочинку в екологічно чистому районі Херсонської області, подалі від міського шуму прийшла Долинко Олександру Володимировичу в 2005 році. Як колишній військовий і людина рішуча, він відразу приступив до її реалізації, підключивши до цього всю сім'ю - дружину, дітей і навіть онуків. Рук багато - справа рухається швидко і злагоджено. Дуже скоро на абсолютно порожньому місці на краю Голої Пристані з'явився оазис, з любов'ю створений для Вашого відпочинку!

Сім років тому  Відпочинок на Дніпрі зараз

Хата 2007  Українська хата на Дніпрі

Що є на базі зараз.

Відпочинок в Херсонській області насамперед пов'язаний з водою. База Чайка надає все, щоб він став незабутнім. Це і баркаси з безшумними моторами для екскурсій по Дніпру, його притоках, Бобровому озеру, катамарани для неспішних прогулянок по воді, веслові човники, снасті для риболовлі і багато іншого.

Ексурсії по річкам Херсонської області  Катамарани

Рибалка  Човник Боброве озеро

Є можливість спробувати і інші види активного відпочинку: гра в пінг-понг, городки, слизький волейбол. Якщо Ви приїхали на сімейний відпочинок на природі - Вашим дітям буде чим зайнятися!

Відпочинок на воді. Слизький волейбол  Активні ігри

Активін ігри  Сімейний відпочинок

Звичайно, Ви можете відпочити і пасивно. Навколишня природа, чисте повітря, з любов'ю зроблені альтанки, гойдалки, сінник спонукають до цього.

Пасивний відпочинок  Альтанка біля річки

Відпочиває  Гойдалка фото

Якщо Вам у нас сподобається - можете зупинитися на ніч або кілька днів. У готелі є всі умови, щоб відчути український колорит, але при цьому не забувати про комфорт. Як в українській хаті, так і в сучасних номерах є туалет, душ (холодна і гаряча вода), телевізор, кондиціонер, Wi-Fi, безкоштовна парковка. Це може бути і сімейний відпочинок, і відпочинок з друзями.

Українська хата фото

В нас можна купити прохолоді  напої, морозиво та сувеніри, що зроблені місцевими майстрами з натуральних матеріалів, не повторюються, будуть довгий час нагадувати Вам про відпочинок на Чайці в Херсонській області.

Ларьок

Також Ви можете замовити банкет для своїх друзів або співробітників в затишному камінному залі. У цьому випадку ми запропонуємо страви української національної кухні, за смаком "як вдома". На обід Ви можете обрати борщ чи юшку, гуляш або козацьку кашу. На урочисту вечерю - будь-які страви на Ваш розсуд. Звичайно, для підняття настрою - сало і п'ятдесят грам національного напою. Можемо запропонувати також шашлик, який чудово доповнить відпочинок на природі!

Зал для банкетів

А як же без лазні. І взимку, і влітку - це приємна и корисна справа!

Баня

Чекаємо на Вас! Кращий відпочинок в Херсонській області на березі Дніпра!


75600 Херсонська обл.,

м. Гола Пристань, вул. Дніпрова,78,

+38 (055) 397-85-44

+38 (067) 997-12-39, (050) 512-68-39 Оксана

+38 (067) 283-78-02 Олександр

E-Mail: goprik@yandex.ru